Танці до світанку, хороводи біля вогнища та пошуки папороті: як святкуватимуть фестиваль Kupala

5-6 липня на Арт-завод Платформа відбудеться свято легенд, традицій та любові — фестиваль Kupala.

Свято Івана Купала можна вважати пра-пра сучасних етно-вечірок. Плетіння вінків та ворожіння, пісні та хороводи навколо вогнища, пошук квіту папороті та романтика зустрічей. Усе це на фестивалі Kupala від Ulichnaya eda.

Організатори обіцяють розказати стару казку на новий лад — поєднати традиції та сучасність, до хороводів навколо багаття додати електронні біти, а до пошуків папороті — лазери. Також у програмі танці до світанку під INGRET, KHAYAT, Torban і SAGAN, ворожіння на вінках і зустріч з мольфаркою, фуд-корт з варениками й пирогами та пошук квіту папороті. Початок о 18:00, гуляння триватимуть до 04:00.

Гостей фестивалю зустрінуть барабанщиці, а на території будуть 2 сцени — основна на Piazza 1 та акустична на Зеленці. Музичні гуляння на обох сценах почнуться о 20:00 та завершаться о 04:00. Не пропустіть перформанс на головній сцені на Piazza1. Виступ танцюристів занурить у містичну атмосферу свята, покаже історію єднання дня і ночі, вогню та води, вічності та моменту.

А щоб гарно гарцювати і не думати про голод, загляньте на фуд-корт. Там і вареники, і пироги, і улюблені позиції від резидентів Ulichnaya eda.

 

Біля Арт-дому проведуть майстер-класи з плетіння вінків. Вважалося, що чим пишніше буде вінок, тим заможніше буде чоловік. Дівчата, беріть подруг та гайда творити свою долю. А якщо захочеться зазирнути у майбутнє, з 19:00 до 04:00 можна звернутися до ворожки.

 

Усім дівчатам, які прийдуть у довгій сукні, вінку або з квітами у волоссі, та хлопцям у білій лляній сорочці, вінку та бажано з етно-татуюваннями, обіцяють знижку -50% на вхід. Якщо вдома не знайдеться таке вбрання, на Market 3.1 можна придбати сукні, прикраси, вінки. Ще й кераміку та етно-тату захопити.

Вірили, що папороть квітне лише раз в ніч на Івана Купала. Організатори кажуть, що омріяний квіт можна буде знайти на фестивалі дві ночі поспіль. Проходьте лабіринт з 5 фотозон у Litera 3.1, знаходьте квітку та загадуйте бажання.

 

Що: фестиваль KUPALA

Коли: 5-6 липня

Де: Арт-завод Платформа

Квитки: ulichnayaeda.com.ua

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>