“Там зможуть розміститися 750 сімей з України”, – KAMALIYA вперше розповіла про багатомільйонну допомогу.

З початку війни співачка KAMALIYA перебувала в Україні, і до останнього не планувала виїжджати з країни.

Чоловік з доньками у цей час знаходилися в Англії. Тож за тиждень, не витримавши розлуки та вмовлянь дітей, співачка вирушила до родини.

Кожного дня, кожної хвилини я думаю про Україну. Як тільки завершаться мої благодійні концерти за кордоном, я одразу повернуся у рідну домівку. У мене в планах підготовка до великого туру по Країні. Як тільки звільнимо усі українські території – поїду по всіх містах України!”

KAMALIYA

Під час інтерв’ю ранковому шоу “Ранок з Україною”, KAMALIYA вперше поділилася розміром допомоги свого благодійного фонду “CARE FOR UKRAINE”. 

“Ми відправили 22 тонни медикаментів та необхідних матеріалів, 2 тонни продуктів та близько 20 тисяч боксів для гарячого харчування. Крім того, ми понад мільйон євро витратили на будівництво спеціального житла для біженців із України в Німеччині. Там зможуть розміститися 750 сімей”.

Також KAMALIYA вперше розповіла про допомогу Пакистану, уряд якого дотримується тиші щодо війни в Україні.

Захур дав мені зелене світло, і я можу говорити, як є. Пакистан передав Україні 2 літаки-винищувачі. І продовжують допомагати, але не розголошують інформацію про це”, – коментує співачка.

Вже за декілька днів KAMALIYA святкуватиме ювілей. Цього року співачці виповнюється 45 років.

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>