TAIMANOVA: я довела собі, що моя музика має право на життя

Співачка TAIMANOVA «розправила крила» і переконливо зазначила, що її політ тільки починається. У січні відбувся реліз синглу «Незалежна», який швидко розлетівся теренами українського телебачення і радіо. Всі деталі TAIMANOVA розповіла в інтерв’ю.
Діано, чи очікувала ти, що пісня стане настільки популярною ?

Я мріяла про те, щоб її почула країна, бо для мене «Незалежна» – це особистий маніфест. Цим синглом я довела собі, що моя музика має право на життя, має право бути почутою.

В одній з ранкових програм, яку ти відвідала з нагоди виходу кліпу «Незалежна» – ти сказала, що кожна людина мріє про суперсилу. Про яку мрієш ти?

Я мрію повертати час назад. Це було б так чудово проживати найщасливіші моменти своєї долі знову і знову.

 Твій символ на творчій арені – метелик. Скажи, чи відчувала ти, коли працювала над кліпом «Незалежна», що метелик, який знявся у тебе в відео буде асоціюватися з тобою?

Так склалися зірки, що цей символ супроводжує мене з дитинства, в різних дрібницях. Це містика, яку складно пояснити. Мабуть, це було заплановано Всесвітом. Нещодавно я догортала свій інстаграм до першої публікації і була шокована. Фотографія за 2016 рік і там я тримаю метелика на фоні вечірнього міста. До речі, кому буде цікаво побачити це – підписуйтеся, залишаю вам свій інстаграм: @diana_taimanova. Метелик мав стати великою частиною моєї історії. Тепер він мій талісман. У березні ми створили з командою мій логотип, який ви скоро побачите, і повірте, поруч з ім’ям TAIMANOVA точно будуть крила.

Сингл «Незалежна» в хіт-парадах на каналі М2 займає передові позиції, ремікси отримали ротації на топових радіостанціях країни. Ми бачили, що в одному з хіт-парадів ти посіла 1 місце. Що ти відчуваєш, коли досягаєш своїх перших перемог?

Це дуже зворушливо! Я пам’ятаю момент, коли була перша трансляцію кліпу на каналі М2 і… я плакала, як божевільна. Команда цього каналу створила для мене диво. Це була мрія, яка здійснилася і дала мені такий заряд енергії, що вже через 3 тижні була написана нова пісня, яка чекає свого часу. Я пам’ятаю, як поверталася додому, і в автомобілі, на радіо NRJ, залунав перший ремікс на сингл «Незалежна». Ви б мене бачили, то було точно сьоме небо від щастя. Я безмежно вдячна радіо NRJ, і особисто Денису Буданцеву за творчу підтримку. Ви – нереальні! Дякую Kiss Fm та шаленому проекту Ukraine Dancing, де 9 квітня ремікс на пісню «Незалежна» від The Faino & Aladdin – посів 1 місце. Перше радіо, яке в мене повірило у 2017 році – Borzna Fm, дякую вам. Ці яскраві спогади будуть у моєму серці назавжди. Досі я не навчилася сприймати ці перемоги без сліз радості, та якщо чесно, я не бачу причин стримуватись, коли твої мрії здійснюються.

Діано, що побажаєш тим, хто починає свій творчий шлях?

Не зупиняйтеся! Йдіть до своєї мети та не бійтеся перешкод. У вас все вийде, головне творіть з любов’ю і щирістю! Все у ваших руках.

І на останок, щоб ти хотіла сказати своїм слухачам?

Людям з великої літери, які оточили мене своєю підтримкою – я хочу сказати дякую. Мої крила – це ваша віра в мою музику.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>