Свято музики: погляд з середини.

Перш ніж, почати писати по темі, зауважу, що даний репортаж буде таким, який буде висловлювати позицію автора – не лише просто глядача. Це буде віддзеркалення повного занурення в атмосферу… Але, все по черзі. Гарний день. Музика та пісня створюють гарний настрій для мешканців селища Плесецьке та міста Обухів (Київська область).

Свято музики: погляд з середини.

Головні діючі особи: володар першої премії конкурсу вокалістів у Лондоні 2013 року, учасник проектів «Голос країни», «Битва хорів» – Ростислав Кушина та неймовірно майстерний акордеоніст-віртуоз, лауреат низки музичних міжнародних та українських конкурсів – Юрій Дякунчак. Загалом, двоє світлих та позитивних хлопців, які вміють та знають як дарувати естетичне та душевне задоволення. Відразу скажу, що на обох сценах артисти мали шалений успіх!

І хоча, на перший погляд публіка здавалась сором’язливою, але запальні ритми відомих вокальних та інструментальних композицій, демонстрували весь потенціал співочої та танцювальної української душі. А коли зі сцени лунали слова про вічні теми, болюче-щемливі звернення та присвяти, очі глядачів миттєво наповнювали сльозами…Щирими. В більшості, хочеться поділитися тим, як відбувається процес там, куди не заглядає глядацьке око. В моєму професійному випадку слово «щирість» – лейтмотив даного вечора. Чесним було все: артисти, які кожну вільну хвилину проведену в гримерках, використовували для репетиції та обговорення репертуару, їх хвилювання та внутрішнє налаштування, глядачі та їх емоції, посмішки, слова та настрій…Плесетчани та жителі Обухова почули, як відомі світові хіти, так і класичні композиції: Ростислав Кушина сказав всім дамам «Ты – божественна», в однойменній пісні, переніс всіх у перлину України – Карпати, присвятив свій хіт «Волонтер» людям, які щосекунди присвячують себе омріяному миру, а відому «Пам’яті Карузо» – легендарному Кузьмі. А відразу після того, як емоції починали вириватись з сердець, цей стан підігрівали феєричні акордеонні партії Юрія Дякунчака! Чого вартують відомі «Чардаш» та «Ламбада»!!!

ce70sbpjl2g Загалом, вересневий вечір в обіймах останніх теплих променів сонця, подарував Плесецькому та Обухову істинно добрий та святковий настрій. Після завершення програми, з усіх сторін лунали слова вдячності та запрошення у гості. І неодмінно, з музикою.

День з артистами провела Оксана Ткачук.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>