Стартували зйомки другої частини кінокомедії «Свінгери»

З початку листопада у Києві розпочалися зйомки кінокомедії “Свінгери-2” – продовження одного з найкасовіших фільмів українського кіновиробництва.
Сіквел «Свінгерів» вийде на кіноекрани 7 березня 2019 року.  

У другій частині еротичної комедії знімається той самий зірковий акторський склад: Оля Полякова, Вячеслав Довженко, Михайло Кукуюк, Дар’я Астаф’єва, Анна Саліванчук, Олексій Вертинський, також продюсери анонсують появу у другій частині ще двох нових зірок, імена яких поки не розголошуються.

Свінгери-2

Секс-символ українського шоу-бізнесу Даша Астаф’єва з нетерпінням чекала на продовження зйомок після  виходу першої частини: «Нарешті український кінематограф завдяки таким стрічкам дійсно збирає повні зали у кінотеатрах. Я теж, як і моя героїня «Свєта», стрибала по балконах, шукала свого щастя, і все ж таки його знайшла – і у кіно, і у реальності. У порівнянні з першою частиною «Свінгерів» моя героїня «підросла». А що в неї вийде в кінці – подивимося!»

Режисером другої частини, як і першої, став латвієць Андрес Екіс. За словами Андреса, він знімає стрічку про події, які траплялися, трапляються або ж можуть трапитися з кожним із нас: «У «Свінгерах-2» буде удвічі  більше гумору, емоцій та еротики. Ми зрозуміли, що українські глядачі цілком готові до відвертої розмови про стосунки між людьми, а наше завдання – щоб глядачі сміялися і плакали, впізнаючи знайомі ситуації».

У сіквелі головний герой фільму бізнесмен Ігор (Михайло Кукуюк) втратив чоловічу силу, його жінка Ілона (Оля Полякова) готова на все, аби підняти йому потенцію. Рольові ігри, уроки тантричного сексу, ревність – нічого не дасть потрібного результату. Завести Ігоря зможуть тільки лайки в соц. мережах… Як новоспечений відеоблогер знову опиниться в квартирі у «свінгерів» і до чого тут президентські вибори – можна буде побачити у комедії з 7 березня.

 

Виробництвом комедії займається українська компанія F Films спільно з латвійською Cinevilla. Дистриб’ютором «Свінгерів-2» стала компанія «Вольга Україна».  
Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>