Суспільний мовник отримав звітні документи за результатами голосування у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2022

Як голосували журі і глядачі: Суспільне отримало протоколи з фіналу Нацвідбору

Суспільний мовник отримав звітні документи за результатами голосування у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2022. Зважаючи на суспільний інтерес, цьогоріч Суспільне оприлюднює протоколи голосування членів журі й глядачів. У цих документах вказані оцінки всіх членів журі Національного відбору пісенного конкурсу Євробачення-2022 та кількість голосів, які фіналісти Нацвідбору отримали від глядачів.

Нагадаємо, що результати голосування Нацвідбору залежать від голосів глядачів (50%) і журі (50%). Кожний член журі виставляє учасникам бали від 1 до 8, де 1 — найменший бал, а 8 — найбільший. При цьому бали не можуть повторюватися.

Результати голосування глядачів формуються у відсотковому співвідношенні голосів, що в сукупності становить 100%, із подальшою конвертацією відсотків у бали від 1 до 8.

НацвідборНацвідборPwC в Україні провела перевірку правильності результатів глядацького, суддівського та загального голосування Нацвідбору на Євробачення-2022, які були озвучені в прямому ефірі та опубліковані на офіційному сайті Суспільного мовника 12 лютого.

PwC в Україні шостий рік поспіль є незалежним консультантом та аудитором для перевірки правильності підрахунку голосів у Національному відборі на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення».

Згідно з Правилами голосування у Національному відборі на участь у Пісенному конкурсі Євробачення – 2022, результати голосування глядачів, оголошені під час фіналу Нацвідбору в прямому ефірі, є остаточними й не можуть бути змінені чи оскаржені. 

Зазначимо, Євробачення-2022 відбудеться в італійському місті Турин в арені Pala Olimpico за участі 41 країни спочатку у півфіналах 10 і 12 травня, а потім у великому фіналі — 14 травня.

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>