В Україні стартував продаж квитків на Євробачення-2017

Урочистий старт продажу квитків на пісенний конкурс Євробачення-2017 відбувся 14 лютого о 19:00.

На заході виступила т. в. о. Голови правління ПАТ НСТУ Ганна Бичок, Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, заступник керівника ПАТ НСТУ Павло Грицак, засновник Conсert.ua Дмитро Феліксов, співачка, переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко.

В’ячеслав Кириленко зазначив, що це вже друга велика подія, пов’язана з цьогорічним конкурсом (перша – жеребкування та передача символічних ключів місту-господарю), а отже, можна сказати, що Євробачення успішно крокує Україною. Він запевнив, що це буде найкращий пісенний конкурс в історії, а для цього на всіх рівнях уже прийняті необхідні рішення щодо фінансування, організації, локації конкурсу тощо.

Т. в. о. Голови правління ПАТ НСТУ Ганна Бичок зі свого боку запевнила, що команда мовника-організатора продовжує наполегливо працювати, аби Євробачення-2017 пройшло на найвищому рівні. Вона також розповіла, що іноземні гості вже бронюють номери в готелях Києва. “Важливо, що це не просто конкурс пісні, а свято єднання. І ми з нетерпінням чекаємо травня, аби показати нашим гостям Україну та Київ”, – сказала Ганна Бичок.

А заступник керівника ПАТ НСТУ Павло Грицак розповів про вартість квитків: “У контексті нашого слогану “Шануймо розмаїття” ми зробили дуже різноманітні ціни на квитки – від 8 до 500 євро. Тому сподіваємося, що усі зможуть придбати квитки – від закоханих студентів до заможних людей”. Також він закликав звернути увагу на квитки на репетиції (ред. – квитки на Євробачення-2017 продаються на 9 шоу – фінал, півфінали та шість репетицій): “Це може стати гарною фішкою: приїхати на концерт, зробити селфі в залі, а потім, ще раз все це подивитися на телеекрані”.

Із цим погодилася й Руслана Лижичко, яка про всі шоу Євробачення знає з власного досвіду.

“Можу сказати, що репетиції набагато цікавіші, тому що артисти в цей час поводяться більш розкуто. Тому хочу сказати, що репетиції є дуже креативними, і закликаю всіх думати не тільки про квитки на фінальні шоу”.

 

О 20:15 розпочався онлайн-продаж. І перші два квитки на Євробачення-2017 придбала Руслана – в секторі А, 7 ряд, місця 7 та 8, на фінальне шоу конкурсу. Коштувало їй це 7837 гривень 76 копійок. Один квиток співачка вирішила подарувати людині, яка, за її словами, просто збожеволіє від щастя – британській фанатці пісенного конкурсу Седі Трент (Sadie Trent). Виявляється, це добра знайома Руслани, яка з моменту перемоги співачки на Євробаченні дуже активно і позитивно пише про Україну.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Резніков також став одним із перших покупців. Він захотів придбати 24 квитка для переможців конкурсу малюнків серед київських школярів про туристичний Київ без зовнішньої реклами. Передбачається, що ці квитки на Євробачення отримають переможці з кожного району міста.

Уся перша партія квитків на фінал (Grand Final), а це 1852 квитка, була дуже швидко розпродана того ж вечора. Як пояснив засновник Conсert.ua Дмитро Феліксов, квитки будуть находити у продаж кількома хвилями, як це зазвичай робиться на Євробаченні. Всього планується реалізувати близько 70 тисяч квитків. Очікуваний прибуток від їх продажу становитиме більше 70 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що півфінали Євробачення-2017 у Києві відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.
Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>