Співачка Vlada K зняла танцювальний кліп з найпопулярнішими тік – токерами!

Нова пісня Vlada K про те, що треба менше залипати в телефонах і соціальних мережах, а навпаки більше часу проводити в оточенні друзів з живим спілкуванням.

У 21 столітті ми 90% нашого часу проводимо в соц.мережах і зовсім забуваємо про реальне життя…

Режисер кліпу : Олексій Кучеренко
«Кліп Влади – нагадування про те, що життя яскраве і барвисте без гаджетів! У цій роботі ми показуємо ті самі контрасти – як було раніше, коли діти проводили багато часу на вулиці, грали із скакалкою, було багато живого спілкування… і друга лінія, як діти проводять свій час зараз, практично 24/7 з телефонами в руках. Нова робота співачки це як пігулка для усіх яка примушує відкинути гаджети і почати жити на повну , а головне, живими справжніми емоціями!»


Зйомки тривали 2 дні і проходили на чотирьох різних локаціях міста Києва. Деякі локації ще ніколи не були задіяні в кліпах інших артистів!

Спеціально для кліпу були створені ексклюзивні образи, поставлена хореографія, зібрані танцюристи, працювала велика команда справжніх професіоналів! В цілому сама підготовка тривала близько місяця. Так само в кліпі знялися найпопулярніші тік токери Києва , такі як: Аrtemmihas, Аnya.timosh, Ника Паника, Kirealss, Mazuta_13 та інші .

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>