Співачка Vlada K святкує 3 роки на сцені українського шоу-бізнесу.

Співачка Vlada K святкує 3 роки на сцені українського шоу-бізнесу.

Молода і талановита Vlada K святкує перші три роки на сцені. 

Vlada K

Це дуже небагато для творчості, але юна співачка вже досягла багатьох висот. За цей період вона випустила 1 альбом, 10 треків, зняла 8 кліпів та дала 2 сольні концерти. А кількість перемог на конкурсах зібралось десятки.  Такими досягненнями не можуть похвалитися багато дорослих артистів. 

VLADA K неодноразово  відкривала великі концерти та фестивалі, серед яких концерт мегапопулярного гурту «Время і Стекло» та музичний фестиваль «UNDERHILL».

А на її другому сольному концерті у якості зіркового гостя виступав Заслужений артист України DZIDZO, де разом з Владою виконали пісню «Чекаю цьом».

Vlada K

Окрім пісенної творчості, Vlada K має свою програму на You Tube і ТВ, працює ведучою на радіо. 

А ще вона приймає участь в конкурсах краси, де не раз перемагала, так в 2019 вона стала Міні-Міс Україна, після чого принесла перемогу Україні на міжнародному конкурсі і отримала титул «MINI MISS UNITED WORLD 2019». 

 Щоб перерахувати всі досягнення співачки потрібно не одна сторінка. І на цьому вона не зупиняється, а впевнено рухається вперед. В її планах випуск альбому, кліпи, концерти та багато проектів, які ми вже скоро побачимо.

 

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>