Співачка SEVERINA зняла кліп на свій хіт «Золотий Ланцюжок». 

Співачка SEVERINA зняла кліп на свій хіт «Золотий Ланцюжок».

Режисером кліпу вже по традиції став Слава Богданцев. Це не перша спільна робота режисера і співачки. «Коханці», «Ретроградний», «Хочу» та ще декілька успішних колаборацій SEVERINA та Слави успішно ротуються на музичних телеканалах.

«Цього разу зйомки пройшли легко, хоча і тривали 10 годин. Були гарні та незвичайні образи, неочікувані для мене аксесуари, дуже красиві локації та незвичні пози. Але вийшло дуже ніжно та романтично. Пісня ж саме про цінність кохання. Це ми і хотіли передати у відео» – каже співачка.

SEVERINA

Відеоряд на сто відсотків відображає пісню «Золотий Ланцюжок». У самій композиції SEVERINA поєднала звуки сопілки, цимбал, українського народного хору та сучасне електроне аранжування. Саунд-продакшн вже традиційно створювався у Лондоні.

Ексклюзивна прем’єра кліпу відбулася на першому сольному концерті SEVERINA, який з аншлагом відбувся у столичному Caribbean Concert Hall. То ж найпалкіші шанувальники співачки побачили цю золоту казку першими.

А тепер кліп «Золотий Ланцюжок» доступний для всіх. Очікуйте на музичних телеканалах країни!

 

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>