Эпатажная СолоХа беззастенчиво уничтожает шутками цензурную тактичность украинцев

Кто она СолоХа нашей эстрады? Эксклюзивно для онлайн-журнала Star Brothers
Расскажите о Вашем творческом пути, легко подчинился Вам украинский шоу-бизнес?

Легко буває, мабуть, лише в казках. Я думаю, якщо людина дійсно серйозно займається своєю працею, щиро, наполегливо, та намагається бути професіоналом власної справи, то це апріорі нелегкий шлях. Тому і для мене стежино до шоу-бізнесу була складною, звивистою, тернистою часом і з шаленими викрутасами долі. Але я не з тих, хто повертає назад, іду до омріяної мети впевнено й напористо, бо маю важливу місію – популяризувати українську мову й музику.

Многих интересует, какое же настоящее имя у СолоХи? И почему выбрали такой псевдоним?

 У мене є продюсер Володимир Бебешко, який вже давно планував створити епатажний  жіночий образ в українському шоу-бізнесі. Шукав для цього артиста, котрий зміг би гармонійно втілити в життя творчий задум, оживити й осучаснити гоголівський прототип.  Коли я прийшла на кастинг, пан Володимир одразу розгледів у мені ті автентичні риси щирої, веселої , колоритної українки. Інше питання, чому Володимир Бебешко зажадав створити саме СолоХу. Мабуть, тому, що побачив, як  український шоу-бізнес спраглий до жартів, легкості та жіночої чарівливості. Публіка жадає артиста з ефектом кумедності, самоіронії, самобутності, артиста, який зміг би струменіти українським фольком, популяризував би українську музику та рідну мову. А таких проектів, на жаль, дуже мало.

 Ваша уникальная манера исполнения и открытость песен порой вызывает недоумение среди публики. Как воспринимаете критику собственного творчества?

 Це нормальне явище. Таке завжди буває, не знаю жодного артиста у світі, який би подобався всім. До цього ставлюся лояльно, приймаю будь-яку критику. Мене не ображають жодні негативні дії в мою сторону. Я йду власним шляхом, роблю музику для людей, які все-таки здатні розуміти жарти. А ті, хто ще мене не сприймають, я думаю, обов’язково зрозуміють і будуть вже незабаром усім весели гуртом підспівувати моїм пісням! Це питання часу. Коли народжується новий проект, то перше з чим він зіштовхується – це не теплі обійми люб’язних  слухачів, а впершу чергу – несприйняття, наче нове – це чужорідне.  Але згодом настає етап «відлиги», ознайомлення та приязні, на що я і сподіваюся. Я виконую пісні, які просто не можливо не полюбити. Тому все з часом, варто не поспішати клеймувати власну творчість.

 

Сюжеты ваших песен связаны как-то с событиями в своей жизни, или это, как говорится, «литературный домысел»?

 Сюжети моїх пісень – народні, це життя українців, те, що нас оточує, але що ми часто не помічаємо. Я оспівую українських жіночок, чоловіків, їх стосунки, різні ситуації та халепи,   які виникають у побуті. Усі ми живемо серед цих подій, просто панує певна цензурна тактовність наших співвітчизників, нав’язана, мабуть, ще багато поколінь раніше. Про це мовчать, але знають, про це соромляться розповісти в піснях, у поезії, лише докірливими поглядами сигналізують: «Не коректно! Тсссс…». А я розбурхую суспільство, варто ворушитися, варто говорити, варто співати, варто жартувати! З чого ще  тоді посміятися, як не з таких «некоректних» явищ у нашому житті? Тому ми (я і пан Володимир Бебешко) спостерігаємо за кумедними ситуаціями скрізь –  на ринку, на вокзалі, в магазині, на подвір’ї, десь на вулиці, серед студентства чи літніх пар –  збираємо, колекціонуємо ці історії з життя, щоб згодом трансформувати їх в пісні.

Кроме музыкального творчества есть какие еще увлечения, хобби?

Звісно, я маю улюблене хобі –  це живопис. Пишу картини маслом. Колись навіть відбувалися  виставки моїх робіт. Також професійно займаюся великим тенісом. Захоплююся «пул-денсом». Я така людина, що завжди люблю пізнавати щось новеньке. І не зупиняюся на досягнутому, постійно перебуваю у пошуці цікавих спроб. Ось нещодавно я захопилася моржуванням, зараз це досліджую і, сподіваюся,  що вже взимку повноцінно приєднаюся до дружнього товариства українських «моржів», звичайно, якщо мій гастрольний графік подарує мені таку можливість. Це цікаво, цікаво пізнавати можливості людського тіла, оздоровлювати себе всілякими способами.

Гоголевская Солоха славилась дружбой с представителями сильного пола и пользовалась большой симпатией среди мужчин. Можно ли провести параллельное сравнение Вас и литературного прототипа? Расскажите о Ваших отношениях с мужчинами украинского шоу-бизнеса, удалось с кем подружиться или, возможно, как-то иначе сблизиться?

Я дуже товариська жінка. Люблю спілкування, прихильно ставлюся до всіх людей, обожнюю зустрічати гостей у себе вдома «хлібом-сіллю», так би мовити. Дружба мені притаманна, як і гоголівській Солосі. Справді, в нас є така спільна риса. Не спроста ж пан Володимир Бебешко не одноразово стверджував, що саме в мені він одразу розгледів сучасну Солоху. Я товаришую із жінками, не тільки з чоловіками. Маю багато друзів і співаків, і танцюристів, і композиторів… Це нормально і, взагалі, в шоу-бізнесі треба вміти комунікувати з усіма.

 

Можете вспомнить самое яркое свое выступление? К какой публике хотелось бы возвращаться снова и снова?

 Я обожнюю гастролювати невеличкими містечками України. Саме там слухач відвертий і справжній, не розбещений. Кожного артиста дуже чекають, хоча й не кожного сприймають, бо одразу з перших нот відчувають наскільки співак чи музикант відкриває публіці душу під час виступу. Особливо тепло Солоху зустрічає україномовна аудиторія, переважно Західна Україна. Але останнім часом я помітила приємну тенденцію: під час моїх концертів на території українських російськомовних регіонів публіка закохується в рідну українську мову! Це приємно бентежить моє серце, значить, мені вдається виконувати важливу місію: популяризувати все українське, наше, рідне!

Какие планы на ближайшее время: для вас лето – это пора отдыха или активной творческой работы?

Особисто я сподіваюся, що вдасться добряче попрацювати, бо на релакс завжди можна знайти час. А тим паче я займаюся улюбленою роботою і, можна сказати,  працюю в галузі дозвілля, розваг і відпочинку. Тому маю намір зробити це літо плідним на творчі справи. А ще мені невимовно пощастило проживати в перлині біля моря, у славетному курортному місті, в Одесі! Тому за слушної нагоди, як матиму час зробити паузу між гастролями, одразу вирушу на вакації до рідного міста: і вдома побуваю, і біля моря відпочину.

Пожелания СолоХи нашим украинским слушателям. 

Хочу побажати слухати частіше пісні СолоХи. Ні, ні, зіркової хвороби не хапаю, зараз поясню чому! Як відомо, проблеми є у всіх: у мене, у вас, у кожного… Не вірю, що існує абсолютно ізольована від проблем людина, бо якщо ти нічим не переймаєшся та не хвилюєшся – ти не живеш, ти мертвий, та й усе! А моя творчість покликана освіжати українську буденність веселими мотивами, дарувати посмішку й розвіювати нудотний  смак щоденних проблем! Тому закликаю всіх частіше споглядати життя крізь призму добрих жартів і з усміхненою душею! Будьмо собою, будьмо щасливими! Радості й добра в кожну українську домівку, в кожну родину й на всю любу Україну!

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>