SLAVA KAMINSKA презентує перший альбом: ліричний лонгплей про кохання

SLAVA KAMINSKA презентує перший альбом: ліричний лонгплей про кохання

Напередодні Дня закоханих співачка випустила 7 нових композицій про особисті історії зі свого життя.

Слава Камінська, яка після закінчення роботи в гурті «НЕАНГЕЛИ» змінила вектор свого репертуару на більш гумористичний, вирішила поділитися своїми внутрішніми переживаннями про пережиті почуття, біль та кохання.

Наприклад, пісню «Имя твоё» співачка присвячує історії кохання з колишнім чоловіком, коли кохання трансформується протягом усього життя і знаходить продовження в дітях, а композиція «Пополам» розповідає про останні стосунки артистки, в ній вона співає серцем із усім болем, пережитим у період розставання.

У перший альбом Слави Камінської увійде 8 композицій про різні періоди її життя, і, за словами самої співачки, багато учасників тих подій впізнають себе у текстах пісень.

У роботі над альбомом взяли участь відомі автори, які створили найпопулярніші хіти у її творчій кар’єрі. Наприклад, пісні «Пополам» та «Имя твоё» були написані Юрієм Лемчуком – автором пісень «Роман» та «По клеточкам», а пісня «Рай» – Артемом Івановим, який написав для співачки композицію «Хорошо».

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>