ШОК! Анна Трінчер показала неочікуваний дарунок від коханого

ШОК! Анна Трінчер показала неочікуваний дарунок від коханого

 Трінчер

Популярна українська співачка, блогерка та акторка Анна Трінчер похизувалася дуже нестандартним подарунком до Дня всіх закоханих від свого нареченого Олександра Волошина. Ввечері замість ресторану та святкового побачення пара опинилася в одному з київських тату-салонів. Виявилося, що за ідеєю Волошина 14 чоловік зробили портретні татуювання на честь Трінчер. Одне з тату було навіть виконано на голові.

“Чи не шкодую я, що вибрала найкращого та найромантичнішого чоловіка, який заради мене готовий на вчинки, від яких у інших волосся дибки й мурашки? – Ні. Чи не рано я визначилася з тим, з ким хочу прожити все життя? – Ні”, – написала Анна під відеотизером подарунку днем раніше.

Трінчер

Разом із закоханими була й мама артистки Жанна. До слова, її образ теж було втілено в одному з малюнків на тілі. За словами Олександра, на реалізацію задуму в нього та команди було трохи більше доби. Тому всі тату вкриті спеціальною захисною плівкою. 

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>