“Щастя моє”: співачка MARIETTA присвятила пісню своєму чоловіку після втрати дитини

“Щастя моє”: співачка MARIETTA присвятила пісню своєму чоловіку після втрати дитини

Напередодні Дня святого Валентина виконавиця, радіоведуча та тревел-блоґерка MARIETTA представляє ліричну пісню про щасливе кохання “Щастя моє”, яку присвятила своєму чоловікові Олександру. Пара є прикладом для багатьох: стосунки молодих людей тривають уже 12 років. За цей час вони пройшли як позитивні моменти, ставши ще й бізнес-партнерами, так і далеко не радісні. Нещодавно MARIETTA шокувала громадськість відвертою розповіддю про втрату дитини. Її головною опорою у надзвичайно складний момент став саме чоловік.

MARIETTA:

“Для нас 2021 рік був непростим. І я вдячна чоловікові за підтримку, посмішку, надійне плече. Я знаю, як складно було йому. Але Сашко був сильним заради мене та нашої родини. До речі, це вперше, коли він знявся в моїй відеороботі. І мені приємно, що саме на цей трек, у якому я співавтор! Для мене це найкращий подарунок! Взагалі Сашко — непублічна особистість…  Але коли я записала цю пісню, й почала думати над кліпом, зрозуміла, що зізнаватися в коханні в кадрі не йому було б більше, ніж дивно і безглуздо”.

Над love story-відео на пісню “Щастя моє” для MARIETTA та Олександра працювала Анна Дем’яненко, а також творчий тандем Alexander&Margo. Три роки тому саме вони були фото- та відеографами на весіллі співачки. Так і виникла ідея зробити кліп про те, що кохання не живе лише три роки, як прийнято вважати. В роботі використано й сімейні весільні архіви, які широкий загал ще не бачив.

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>