Сергей Притула предсказал финалистку Нацотбора на «Евровидение-2020»

Ведущий Нового канала и Нацотбора еще раз подтвердил: с интуицией у него проблем нет

Видимо, за пять сезонов шоу «СуперИнтуиция», которое Сергей ведет на Новом, ему удалось «прокачать» свое шестое чувство. Благодаря этому ведущий смог определить одну из финалисток Нацотбора на «Евровидение-2020» – Марину Круть.

– За підсумками того, що я бачив на репетиціях, KRUTЬ зараховував до трійки фіналістів з першого півфіналу, – говорит Сергей. – У нас був доволі рівний півфінал, без яскраво вираженого фаворита. Минулого року, здається, перший півфінал теж був такий «рівненький». Марина впоралася прекрасно. Дуже приємно, що поєднання і електроніки, і чудового вокалу, і бандури зкомпілювалося, і цей пазлик вийшов дуже гарним. Настільки, що сподобався і глядачам, і журі.

Интуиция помогает ведущему в жизни, но зарабатывать на ней он никогда не пытался.

– Ви знаєте, мені в житті ніколи не вдавалося робити правильно кілька речей: барижити і грати на тоталізаторі, – говорит ведущий Нового канала. – Вірніше, я одного разу спробував, а потім ще кілька місяців роздавав борги (усміхається). І тому вже десь 21 рік до букмекерських контор не підходжу в принципі.

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>