Санта Така знову готова поділитися зі світом чудом

Зворушені ангельськими історіями, заворожені музикою небес.

Санта Така знову готова поділитися зі світом чудом, яке носить у потайній кишеньці свого серця. «Розплетена»-це послання зі світу небес, виміру, де живуть ангели та феї.

Ця пісня- це витвір мистецтва, ціль якого перетворити лід у теплу, кришталево чисту озерну воду, навчитись бачити у темряві, врешті стати собі світлом надії.

Санта несе віру у світ. Тільки тримаючи у долонях місяць і сонце, тільки несучи світло через музику можна осягнути, що у кожної зими є символічний початок і кінець. Весна починається зсередини, а красу цю можуть побачити всі. Видіння ангела- це видіння чарівного нутра артистки, душевного скарбу і таланту. Будучи моральною подобою ангела, роблячи добрі діла та наповнюючи життя інших людей добром ти стаєш ближчим до божественного. Ангел-це ти і є, це твої мрї, це твоя любов, це твої рідні, все, що може стати опорою у моменти зневіри.

Уміння бачити позитив у негараздах, вчитися важливим урокам, бути промінням щирого радісного сонця незважаючи ні на що-це позиція успішної, позитивної та глибокої людини. Це те до чого Санта йшла все своє життя і чим готова поділитися зі світом.

Нехай зовнішні обставини обморожують крила, нехай нібито «увесь світ проти тебе», та якщо душа як квітень, то і надія на весну прийдешнього дня залишається жива. Ми розпускаємося і ростемо, бо дозволяємо собі це зробити. Ми осмілюємося на відчайдушні та радикальні зміни, бо віримо в себе.

Чому саме розплетена? Розплетена означає вільна, позбавлена від оков негативу людина. Дуже часто ми самі собі нав‘язуємо страхи та упередження, та ангельське благословіння полягає не тільки у світлій любові до оточуючих, а і у рівноцінному прийнятті себе самого з недоліками та сильними сторонами. Ангели допомагають тим, хто хоче бути кращим, хто трансформує добро у реальність і розвиває дари, які вручив нам Бог. А без цього неможливий ріст душі.

Стати розплетеною-це зняти кайдани з розуму, розширити сприйняття серця так сильно, щоб туди могли дістатися ангели і освітити темряву сліпоти любов‘ю. Любов‘ю  чистою і безкорисливою.

Ми усі створіння світла, ходимо під одним сонцем, шукаємо одного і того ж тепла, та сенс втрачений, коли воно не палає зсередини, а намагається жевріти ззовні. Коли немає віри, то немає і майбутнього. Світло і надія. Ніякого страху! Ніяких упереджень! Ти і є ангел собі, а весна в серці як благословіння. Варто про це пам‘ятати, бо ж не знайдеться такого насіння, яке проростає з мерзлої землі.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>