Rina Ri представила сексуальний трилер “A&D”

Молода та яскрава  Rina Ri представила стильний трек “A&D”

Пісня про кохання та відносини між чоловіком та жінкою. Про боротьбу в середині жінки і її намагання бути для чоловіка завжди “ангелом”.

Відеоробота на трек була відзнята в одному з заміських комплексів Львову. Робота вийшла дуже відвертою з елементами БДСМ.

“Ми жінки дуже складні особистості, в нас завжди вирує величезна гама емоцій, наш настрій змінюється так швидко, що ми навіть самі іноді не розуміє як це сталось. Ми і ангели і демони одночасно. Я дуже задоволена, що нам вдалось передати цю боротьбу і при цьому зробити кліп відверто-сексуальним” – ділиться співачка.

Окремо треба відзначити костюми головної героїні, що чітко підкреслюють образ ангела та демона.

В режисерській лінії можна прочитати постійну боротьбу добра зі злом, білого та чорного, Інь і Ян. Все це підкреслено унікальною хореографією.
Режисером відеороботи  виступив Олег Піліпенко :

«Для нашої команди працювати із новим для нас артистом це завжди творчий виклик. Rina Ri дуже яскрава й талановита дівчина, і мені дуже хотілось виділити й підкреслити ці риси, а також додати у історію більше вогню, щоб зірка співачки спалахнула ще яскравіше! Радий, що нам це вдалося!»

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>