УКРАЇНСЬКІ ДІТИ ВЧАТЬСЯ ФУТБОЛУ У ТРЕНЕРІВ «РЕАЛУ»

У Києві стартували футбольні курси від мадридського «Реалу». П’ятеро учасників проекту «Здійсни мрію» отримали шанс тренуватися з представниками найкращого клубу Європи.

 Real Madrid Foundation функціонує вже понад 20 років. Україна стала другою (після Казахстану) країною на пострадянському просторі, де фундація організовує свої дитячі футбольні курси. А загалом футбольні навчальні заклади від Академії «Реалу» працюють у 73 країнах та охоплюють понад 34 000 дітей з різних куточків світу.

Завдяки проекту «Здійсни мрію» п’ятьом юним футболістам із соціально незахищених сімей пощастило взяти участь у заняттях із тренером Академії «Реалу» безплатно.

«Якби всі тренери були такі, як Міґель, у нас були б найкращі гравці в країні», – каже 15-річний Дмитро Панфілович.

Його мама сама виховує ще десятьох його братів та сестер. Потрапити на курс та здобути унікальний досвід змогли також Іван Гринін з багатодітної родини, син воїна АТО Андрій Веремчук та двоє дівчат: Аліна Селегенко, яка мусила покинути рідний Луганськ, та Анастасія Пархоменко з малозабезпеченої сім’ї. Усі вони грають у «вуличній» футбольній команді та живуть футболом. Для них це не просто гра, а радше єдина розрада.

«Хлопці часто грали у дворі у футбол, але мене в команду не брали, і я поставила собі за мету теж навчитися», – розповідає Настя Пархоменко. Вже кілька разів дівчину запрошувати виступати за юнацьку збірну України, і вона впевнено йде до своєї мети.

На перший погляд, це звичайні тренування, але діти зізналися, що за півтори години дізнаються про футбол більше, ніж за місяці й роки тренувань до цього. Тренером групи «Серхіо Рамос», до якої потрапили підопічні проекту «Здійсни мрію», став представник Академії Реалу Міґель Анхель, спеціаліст з 10-річним досвідом, тренував дітей у США, Норвегії, Фінляндії, Казахстані та Китаї. Останні три роки працює технічним тренером Real Madrid Foundation у Академії «Реалу» в Мадриді.

«Я щаслива, що ці діти отримали незабутній шанс стати ближчими до королівського клубу. Мета тренерів, які сюди приїхали, – навчити дітей грати так, як грає «Реал Мадрид». В українських клубах я такого підходу не бачила, подивимося на результат», – коментує куратор проекту «Здійсни мрію» та ведуча програми «ПроФутбол» Олександра Лобода.

Футбольні курси тривають з 5 по 16 квітня у Києві. Всі виручені кошти команда організаторів спрямує на відкриття наступного року в Україні соціальної футбольної школи, щоб діти із соціально вразливих сімей мали змогу навчатися, грати, а може, й колись прославити Україну  на світовій футбольній арені.

Це вже друга співпраця з представниками клубу «Реал». Торік підопічний проекту «Здійсни мрію» 13-річний Юрко Штрикуль з Полтави, хворий на гострий лейкоз, завдяки команді проекту отримав шанс побував на яскравому матчі Реал-Атлетико у  Мадриді та особисто зустрівся із кумиром – Кріштіану Роналду.

 


Проект «Здійсни мрію», ініційований 1+1 медіа та ТСН за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Крона», стартував 29 квітня, у Всесвітній день бажань.  Мета проекту – організувати рух в Україні та здійснювати тисячі мрій тяжко хворих дітей, які найбільше цього потребують. Кураторами проекту є телеведучі Лідія Таран та Олександра Лобода. Команда прагне об’єднати чарівників та мрійників з усієї країни, знайти підтримку у відомих людей. Допомогти у здійсненні мрій та лікуванні маленьких пацієнтів може кожен, зробивши будь-який внесок за реквізитами проекту «Здійсни мрію» або через офіційний сайт wish.1plus1.ua. Долучайтеся до всеукраїнського руху добра!

Дивіться деталі цієї неймовірної історії у сюжеті за посиланням.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>