Простір ідей та краси: новий дім для бренду #RomanovaKnitwear

Власний дім, простір, де все буде так, як ти мрієш, де будуть збиратися однодумці, друзі та цікаві особистості — для кожної людини — це важливий крок у доросле життя. Для бренду власний простір не менш важливий, це новий етап розвитку та нові можливості, а ще — це мала перемога над обставинами та кризами. 

Досі вважаєш, що в’язані речі переважно для мами та бабусі? Тоді запрошуємо познайомитись з брендом в’язаних виробів ROMANOVA Designer knitwear. 

«ROMANOVA Designer knitwear — молодий український бренд. У перші роки  існування ми шукали власний голос та мріяли, щоб аудиторія нас почула, і власний простір, в якому можна у повній мірі втілити творчі задуми. Наш новий шоурум — це, перш за все, місце, де зустрічаються і народжуються ідеї. Саме про такі проекти ми будемо розповідати 19 червня” — розповідає засновниця бренду Надія Бурбела-Романова.

 

19 червня щиро запрошуємо завітати до нового простору бренду #RomanovaKnitwear. Будемо розбирати нові модні тренди, зробимо безліч яскравих та щасливих фото, приміряємо нові образи, і все це під карколомні музичні хіти літа. 

Як стати резидентом UFW, створити та продати першу колекцію, відкрити новий простір, незважаючи на коронакризу, співпрацювати з фондами та збільшувати концентрацію краси і добра в місті — щиро та відверто розкаже засновниця бренду Надія Бурбела-Романова.

Де: вул. Кожум’яцька 12 Г, 2-й поверх

 

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>