3 травня стартує продаж Grand Final Fan Packs

Квитки на всі шоу Євробачення-2017 вже є у продажу на сайті  офіційного квиткового агента Concert.ua.

03 травня 2017 року  з’являться у продажу  комплексні квитки, а саме  фан-пакети на фінал Євробачення 2017 у фан-зону та у Golden Circle – найближчі місця до сцени пісенного конкурсу.

Eurovision tickets

У фан-пакет буде включено квитки на всі три ефірні шоу: півфінали Євробачення-2017, які відбудуться 9 і 11 травня, та фінал – 13 травня. Також окремо в продажу з’являться квитки в сектори на фінал.

Та партія квитків до фан-зони, яка вийшла у продаж у кінці квітня, була реалізована буквально за кілька годин. Тому для тих, хто не встиг придбати собі квиток на шоу та репетиції Євробачення 2017, з’явиться нова можливість придбати  з  15:00 3 травня одразу фан-пакет «Fan Zone for 3 live shows» або «Golden circle for 3 live shows». Також у продажу будуть квитки на місця для людей з інвалідністю – 54 місця у двох секторах.

Нагадаємо, що офіційним квитковим оператором Євробачення-2017 є компанія Concert.ua.
Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>