ПРЕМ’ЄРА: ALYOSHA презентовала відео на трек LEBEDI

За задумом творчої групи події кліпу відбуваються в середньовіччі, а його зйомки пройшли у замку XV століття

Трек LEBEDI увійде до п’ятої студійної платівки співачки. Робота алегорично розповідає про діаметрально протилежні людські якості: “Люди часто є чорними воронами  — егоїстами в думках і вчинках. Однак любов перероджує тих самих людей на білих лебедів, вони стають милосердними і доброзичливими. В цьому ми всі однакові, тому що у кожного з нас є можливість розвиватися духовно, а не бути у полоні задоволень свого тіла», — впевнена ALYOSHA.

На підтримку релізу артистка відзняла кліп, над яким працював режисер Ярослав Савчак. Також до створення відео був запрошенний відомий український хореограф-постановник Олександр Лещенко і його трупа театру танцю Foresight. За задумом творчої групи відео виконано в середньовічному стилі.

Задля реалізації ідеї, локацією для зйомок кліпу LEBEDI послугував Свірзький замок, що на львівщині. На подвір’ї замку з п’ятисот річною історією, команда ALYOSHA ретельно відтворила антураж середньовіччя: від костюмів до устрою життя. В десятигодинних зйомках було задіяно більше 40 людей.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>