Портал MUZVAR анонсував премію, у якій переможців обиратимуть самі зірки

Незалежний музичний портал MUZVAR оголошує про започаткування спеціальної премії, яка створена для підтримки молодих українських виконавців. 

Премія, в першу чергу, охоплює молодих виконавців, які розпочали свою діяльності у 2020 році та, попри пандемію, розвивають українську музику.

Ціль премії – не тільки підтримати нових артистів, але і підкреслити вагомість музичних журналістів, менеджменту артистів, діджитал-активностей, які підтримують український продукт та доносять свою думку українською мовою.

“Премія MUZVAR демонструє багатогранність нової української музики. Ми беремо за місію вселити віру у музикантів, які стануть майбутніми зірками, що така музика потрібна. Окрім того, це перша премія, де будуть відзначені не тільки виконавці, але і автори слів та музики, і журналісти, та навіть творці резонансних українських подій”, – зазначають організатори.

У кожній з категорій редакція MUZVAR обрала чотирьох номінантів за певними критеріями: креативний підхід до творчості, творчість українською або англійською мовою та інше. Окрім того, до уваги брали виключно творчість артистів, реліз якої відбувся з 1 серпня 2020 по 30 серпня 2021 року.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>