Президент України Петро Порошенко привітав організаторів Євробачення-2017 з успішним проведенням конкурсу

14 травня в Адміністрації Президента відбулась зустріч голови держави з організаторами пісенного конкурсу, на якій президент Петро Порошенко привітав з успішним проведенням Євробачення-2017 в  Києві.

На цій зустрічі були присутні: Йон Ола Санд – виконавчий  директор Євробачення 2017,  Павло  Грицак – виконавчий продюсер Євробачення в Україні, Ола Мельциг – директор  з виробництва пісенного конкурсу, Сергій Проскурня – креативний директор подій Євробачення-2017, а також телеведучі пісенного конкурсу Тімур Мірошниченко, Олександр Скічко та Володимир Остапчук.

«Попри  побоювання скептиків, я гордий тим, що ми зробили Євробачення-2017. Ніхто не зміг зупинити нас», – привітав Президент Петро Порошенко організаторів пісенного конкурсу  та написав про це у своєму офіційному твітері.

«Євробачення в Києві показало всьому світу справжню Україну, – ділиться враженнями ведучий Євробачення Тімур Мірошниченко – сучасну, європейську, толерантну, талановиту, відкриту та гостинну.  Це була найкраща  реклама  нашої країни за останні 5 років».

«Important message for all Ukrainians [Важливе повідомлення для всіх українців]! Не вірте, якщо вам казатимуть, що українці “меншовартісні”, що ми “якісь не такі”, що нас боїться і зневажає Європа і світ. Ми круті, ми талановиті і маємо пишатись нашою “гібридністю”: ми розуміємо Схід і тягнемось на Захід. U means Ukraine [U значить Україна]», – прокоментував зустріч з Президентом телеведучий Євробачення-2017 – Володимир Остапчук на своїй сторінці у фейсбуці.

«President selfie [селфі Президента]! Сьогодні в моєму  розпорядку було багато планів:  1. Зробити селфі  з президентом», – прокоментував  зустріч з Президентом ведучий Олександр Скічко.

Нагадаємо, цього року в пісенному конкурсі Євробачення-2017 брали участь 42 країни. Півфінали конкурсу відбулись  9 та 11 травня,  а 13 травня відбувся грандіозний фінал пісенного конкурсу. Перемогу в Євробаченні-2017  здобув португалець Сальвадор Собрал з піснею «Amar Pelos Dois».

 

 

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>