Подаруй годину. Використай свої професійні навички, щоб підтримати дітей з особливими потребами

1 грудня Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» запустив проект «Подаруй годину».

Власним часом кожен може підтримати сім’ї, у яких є діти з невиліковними захворюваннями або особливими потребами.

Останній місяць року щедрий на добрі справи і на особливі дні. 1 грудня – Всесвітній день добра «Щедрий вівторок», 4 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю, потім Святий Миколай і Новорічні та Різдвяні свята. Багато людей і компаній хочуть допомогти нужденним. Ось іще один спосіб зробити наш світ більш інклюзивним.

Ви можете подарувати одну годину свого часу і професійних навичок сім’ям, у яких є діти з особливими потребами і невиліковними хворобами. Наприклад, якщо ви кур’єр, можете допомогти безкоштовно доставити продукти з супермаркету. Якщо таксист чи просто водій з авто – підвезти маму і дітей на реабілітацію чи в музей.

Подаруй годину турботи

Батьки особливих дітей часто не можуть відвідати лікаря, піти в перукарню або зробити генеральне прибирання в домі, бо догляд і турбота про дитину не припиняється ні вдень, ні вночі. Врешті це підриває здоров’я матерів і батьків, стає причиною соціальної ізоляції, бо вони не можуть дозволити собі зустрітися з друзями або поїхати у відпустку.

Тож ми подумали, що виділити одну годину свого часу і допомогти своїми вміннями – це не надто багато для однієї людини. А для таких сімей – це значна допомога і такий необхідний перепочинок – час для відновлення ресурсу, який швидко закінчується.

 На сайті фонду ми зробили інтерактивну сторінку, де кожен з будь-якого міста країни може пожертвувати не лише гроші, а одну годину послуг, що дуже потрібні таким родинам https://krona.niko.ua/give-hour/. Кур’єр, няня, перукар, водій з авто, психолог, арт-терапевт, клінінер-сервіс, логопед, майстер, який зробить дрібний ремонт, – ось невеликий перелік послуг, які можна подарувати сім’ям.

 Через цю ж сторінку родини можуть обрати й скористатись цими послугами.

 Якщо людина хоче допомогти, але не може виділити час, то можна  зробити пожертву в розмірі вартості години часу спеціалістів або години своєї роботи. А Фонд «Крона» організує необхідні послуги для сімей.

 Такий подарунок буде доречним не лише в Щедрий Вівторок, а й до Новорічних і Різдвяних свят. Адже в Україні понад 60 тисяч дітей з тяжкими захворюваннями та їхні батьки потребують такої допомоги. Більшості родин важко виділити кошти на побутові та професійні послуги.

 Проект «Подаруй годину» впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>