Плин часу у новій пісні YAROMIYA – «Журавлі»

Українські art-воїни продовжують свою запеклу боротьбу на мистецькому фронті. Наша музика не лише живе, але і займає ключову роль у житті пересічних громадян.  Українська музика продовжує свій розвиток, а артисти не зупиняються у створенні своєї творчості.

Не виключенням є молода та екстравагантна співачка YAROMIYA, яка почала випускати свої пісні саме з приходом найстрашнішого – війни. 

 «Війна – це найстрашніше, що могло трапитись у світі. Біль, страх, невідомість, відчай… На жаль, це явище прийшло до нас, цей жах зустрів нас на порозі власних домівок. Ми його не чекали та не хотіли» поділилась співачка.

Завантажити трек: https://promo.bestmusic.com.ua/fanlink/3223 

 У пісні «Журавлі» YAROMIYA показує плин часу, під час війни. Як кожен з нашого народу змінився, як військові події вплинули на кожну сім’ю, на кожну людину. Ця жорстока війна змінила нас! Кохані люди борються з кілометрами, поки наші воїни борються зі зброєю. 

«Ми, українці, стали інші, нас розкидало по всій землі. Та в наших душах є те, що не вмирає. Обов’язково кожен повернеться у свій рідний край і дім, ми здобудемо омріяну перемогу з вірою у себе та Бога»розповіла YAROMIYA.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>