Артем Пивоваров та Kalush випустили трек на вірш Григорія Чупринки.

Відродження творчості поета-авангардиста: Артем Пивоваров та Kalush випустили трек на вірш Григорія Чупринки.

 4 лютого український артист Артем Пивоваров та фіналіст національного відбору на Євробачення 2022 від України Kalush презентували спільну роботу «Майбутність» (Григорій Чупринка) у рамках авторського проекту Артема «Твої Вірші, Мої Ноти».  Також цього дня вийшла й візуалізація на цю пісню.

«Твої вірші, Мої Ноти» – культурний проект Артема Пивоварова, метою якого є популяризація української культури та письменників через призму музики.  Потрапляючи до Pivovarov Production, вірші представників української літератури набувають музичної форми та нового життя.  Перші 5 робіт ви можете послухати на YouTube-каналі Артема.

Артем Пивоваров: “Чупринка – досить сміливий поет. Щоб зрозуміти його позицію, достатньо почитати його біографію. Нині він, як і раніше, актуальний.

Чому Калуш?  Він – голос вулиць.

У цій роботі ми показуємо свого роду «хіральність» персонажів, які не можуть бути поєднані один з одним у існуючому просторі.  Моє завдання як автора та продюсера проекту – знаходити та об’єднувати.  Цим я, власне, і займаюсь”.

 

 

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>