В Києві відбувся допрем’єрний показ стрічки «Після сварки»

2 вересня в кінотеатрі «Планета кіно. Блокбастер» відбувся допрем’єрний показ стрічки режисера Роджера Камбла «Після сварки», фільму у жанрі «young adult».

У режисера є дуже позитивний досвід у молодіжному кіно, адже саме він створив культовий фільм кінця 90х «Жорстокі ігри» (Cruel intentions 1999, режисер та сценарист).

Історія картини — це чергова екранізацій роману письменниці Анни Тодд «Після», першу частину яких, глядач міг побачити минулого року. Проте, якщо ви не бачили перший фільм, це зовсім не завадить вам поринути у світ стосунків героїв, у перших кадрах вам нагадають основні події минулої частини, де Тесс -головна героїня (виконавиця ролі- Джозефін Ленгфорд, австралійська молода акторка) та Хардін (виконавець ролі-Хіро Файнс Тіффін англійський актор та модель), герой, відповідно познайомились, та зламали світи один одного.

А якщо вірити бібліографії авторки, то спостерігати можна буде ще не один рік, бо романтична історія Тесси та Хардіна продовжується на 5 книг.

Такий жанр є доволі популярним серед читачів, але певний час був забутий майстрами кіно, що робить його майже оригінальним для молодого покоління. Якщо вам до вподоби жанр романтичної саги, ви з захопленням читаєте «young adult» чи скучили за фільмами які не виснажують інтелектуально — вам обов’язково потрібно подивитись, для загального перегляду фільм доступний у кіно вже з 3-го вересня.

Мережа кінотеатрів дотримується усіх санітарних норм, а ще у них смачний попкорн. Тому, усі в кіно! Зрештою, ми усі трохи підлітки у справах кохання.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>