Перевтілення з дівчинки без друзів у зірку Євробачення. Зірковий шлях української співачки та відеоблогерки Jerry Heil

Jerry Heil (Яна Шемаєва) почала свій відеоблог ще у 2012 році. Дівчина виконувала кавери пісень різних українських та зарубіжних виконавців: Олега Винника, Святослава Вакарчука,  Imagine Dragons, The Hardkiss.

«У п’ятнадцять років я зрозуміла, що мені хочеться бути популярною. Я спробувала себе у розмовному жанрі відео, але потім зрозуміла, що це не те, чим можна зачепити людей та почала робити кавери»,  – зізнається Яна.

Відеоблогерка стала відомою завдяки своїй наполегливості, оскільки вона викладала нові кавери три рази на тиждень. Через деякий час дівчину помітив український музичний продюсер Євген Філатов та Ната Жижечка. У 2018 році на своєму лейблі VIDLIK вони випустили дебютний альбом Jerry Heil – «Де мій дім». Пісні з альбому не стали хітами та не дуже сподобалися глядачам. Максимальну кількість прослуховувань  – 70 000 – здобула пісня «Надію». Яна не засмутилася і в одному з інтерв’ю для «Телекритики» повідомила: «У нас вийшов дуже кльовий творчий тандем, бо ми одне одного чудово розуміємо, у нас є схожі ідеї і погляди на музику».

jerry heil star brothers

Читайте також: KRUTЬ, Go-A, Jerry Heil в финале национального отбора на Евровидение 2020 (ФОТО)

Незважаючи на невдачу, Jerry Heil (Яна Шемаєва) почала писати і викладати у соціальні мережі власні пісні. Популярність вона здобула завдяки пісні «Охрана, отмєна». У перші дні її трек очолив українські чарти. Jerry Heil зізнається, що завжди носить з собою блокнотик і ручку, щоб записувати цікаві фрази людей, які вона чує звідусіль, а потім використовує їх під час написання своїх пісень. Співачка вважає, що її пісні подобаються людям, оскільки вона не підбирає гарних слів, а пише саме про життя.

Відомо, що  Jerry Heil також  пише пісні для зірок шоу-бізнесу – DANTES, Вєри Брєжнєвої та ін.

Читайте також: DANTES выпустил клип на свой новый сингл “Более или Менее”.

У 2020 році Яна вирішила взяти участь у Євробаченні і стала фіналісткою Нацвідбору з піснею власного авторства «Vegan».

Думки глядачів розділилися – одні стверджують, що це нова сходинка для української музики, інші кажуть, що виступ схожий на свято у дитячому садочку.

Рецепт хіта від JERRY HEIL: береш максимально побутову тему і на її прикладі розкриваєш щось набагато ширше.  Дівчина каже: «З першого погляду здається, що пісня «Vegan» про веганство, але вона розкриває значно ширшу тему – відкритість України до багатьох речей. Якщо ви візьмете пісню якоїсь відомої співачки, ви не зможете її зіставити з моєю, бо я завжди пишу від душі».

Читайте також: Jerry Heil: про Євробачення, толерантність і хейтерство

Вже в цю суботу країна визначиться з своїм представником на Євробанні-2020, можливо ним стане саме JERRY HEIL. Дивись фінал в прямому ефірі телеканалів СТБ та UA ПЕРШИЙ, а краще приходь в БК КПІ і побач все на власні очі.

Купуй квитки прямо зараз.

Автор: Вікторія Ноінська
Фото: Валерія Костюніна

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>