PARANOIA — прем’єра реміксу співачки SOPHIE EDANGE та BAKUN

SOPHIE EDANGE та Андрій Бакун — української танцювальної музики повинно бути більше.

Львівська співачка SOPHIE EDANGE презентувала dance ремікс на трек PARANOIA, який зайняв 2-ге місце 20-ці «Kiss fm». Дати нове життя своїй пісні SOPHIE вирішила довірити Андрію Бакуну, відомому саунд-продюсеру та діджею.

«PARANOIA — трек про кохання, від якого не існує ліків. В спогадах залишаються всі романтичні моменти, а реальність стає таємним раєм», — коментує SOPHIE.

Це не перша співпраця співачки та саунд-продюсера, адже вони віднедавна працюють над музичним матеріалом для першого альбому SOPHIE EDANGE. Сам автор реміксу відгукується про співпрацю так:

«Вважаю, що української танцювальної музики має бути більше! SOPHIE має свій автентичний стиль, тому, коли вона прийшла з пропозицією реміксувати Параною, я з радістю погодився і підтримав її», — Андрій Бакун, діджей та саунд-продюсер.

Окрім реміксу, співачка активно готується до осіннього сезону та запевняє, що вже невдовзі шанувальники почують новий трек, колаборацію із репером, який увійде в перший сольний альбом співачки.

Також українці зможуть зовсім скоро оцінити колекцію авангардних суконь CENKRILLON, адже крім пісенної кар’єри SOPHIE EDANGE є дизайнером одягу.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>