Оголошена дата церемонії YUNA 2022

Оргкомітет Національної музичної премії YUNA назвав дату проведення 11-ї церемонії. Вона відбудеться 16 березня 2022 року у київському Палаці “Україна”. Початок о 19.30.

YUNA

Під час шоу будуть вручені нагороди у 18 номінаціях. Серед них 17 — це вже традиційні і відомі категорії YUNA, а ще одну спецнагороду організатори премії вручатимуть разом з генеральним партнером цьогорічної церемонії — компанією МХП. Як великий національний бізнес, МХП  радо підтримує розвиток важливих культурних проектів. В межах премії YUNA, МХП заснував свою номінацію, яка присвячена сімейним цінностям. Назва та критерії відбору у цій категорії будуть оголошені згодом.

“Імена ведучих церемонії ми оголосимо у лютому. Також наступного місяця ми почнемо оголошувати імена виконавців, які виступатимуть на YUNA 2022. Цей список за традицією буде сформований з номінантів цього року і переможців минулих років”, — пояснив генпродюсер премії Павло Шилько.

На нагороди YUNA 2022 претендують роботи виконавців, які були випущені у період з 1 листопада 2020 року до 31 жовтня 2021 року.

YUNA

Найбільше номінацій YUNA 2022 здобули гурти TVORCHI (сім) та KALUSH (шість). По п’ять отримали Wellboy та Артем Пивоваров, по чотири — MONATIK, MAX BARSKIH та DOROFEEVA, по три — NK, Go_A, KAZKA та Олег Винник

Також серед претендентів на нагороди “Бумбокс”, “Океан Ельзи”, СКАЙ, DANTES, MamaRika, ТНМК, ALEKSEEV, alyona alyona, Jerry Heil, Тіна Кароль, ONUKA, “Один в каное”, The HARDKISS, DZIDZIO та інші. Загалом цього року на YUNA номіновано 50 українських гуртів та сольних виконавців.

YUNAЗ повним списком номінантів можна ознайомитися тут:

https://yuna.ua/post/nominees-yuna-2022/

56-те Оголошення номінантів YUNA 2022 відбулося у грудні 2021 року. Його вперше можна було дивитися у режимі прямого ефіру в онлайні. Майданчиком трансляції став YouTube-канал YUNA — YunaAwards.

Номінантів та переможців YUNA традиційно визначає таємним голосуванням експертне журі премії. Цього року до його складу входить 75 представників музичної індустрії — радіостанцій, телеканалів, друкованих та онлайн-медіа і квиткових операторів. Прозорість голосування забезпечує компанія Deloitte Ukraine — незмінний партнер YUNA протягом всіх років існування премії.

Офіційні партнери YUNA 2022 — компанія ISTIL, освітній онлайн-проект Pasha EnglishПіар-партнером церемонії цього року є агенція PR BatteriesКвитковий оператор YUNA 2022 — Concert.ua. Квитки на церемонію вже у продажу:

https://concert.ua/uk/event/yuna

Інформаційним партнером YUNA у номінації “Найкращий альбом” є музичний сайт LiRoom, який вже декілька років складає базу релізів українських виконавців.

YUNA

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>