О.Torvald виступить в першому півфіналі Національного відбору на «Євробачення-2018»

Наближається перший півфінал Національноговідбору на Євробачення-2018.

Вже ціє їсуботи, 10 лютого, в прямому ефірі на телеканалах СТБ і UA:ПЕРШИЙ глядачі побачать першу дев’ятку учасників, готових представити Україну в Лісабоні: СONSTANTINE, Сергій Бабкін, LAUD, група KAZKA, The ВЙО, KOZAK SYSTEM, VILNA, PUR: PUR і TheErised.

За традицією, в кожному прямому ефірі Нацвідбору також вийде на сцену зірковий гість.

У першому півфіналіце буде найбільш драйвова группа країни — О.Torvald. Хлопці виконають пісню «Ліхтарі» зі свого нового альбому «Бісайді», яку присвятили всім шанувальникам групи в Україні та за її межами.

— Мені подобається, що цього року серед учасників відбору знову досить багато молодих цікавих музикантів. Їх музика прозвучить в прямому ефірі на всю країну і обов’язково знайде нових слухачів. Та найважливіше, щоб вони розуміли, для чого їм цей конкурс, що вони можуть привнести в нього і що він їм може надати в плані творчого розвитку, — зазначає фронтмен групи Женя Галич. — Що ж до нас, то 14 лютого ми презентуємо відео на трек «Ліхтарі», після чого О.Torvald відправляться з концертами до Польщі, Німеччини, Чехії та Австрії.

Шанувальникам півфіналістів Нацвідбору-2018 і групи О.Torvald, які бажають опинитися в самому епіцентрі головної події року, відчути енергетику живого звуку і побачити, що відбувається на знімальному майданчику під час перерви, варто поспішити з квитками – придбати їх можна на сайті СТБ.

Телевізійна зйомка Національного відбору проходитиме в столичному Палаці культури   КПІ за адресою пр-т Перемоги, 37.

Нагадаємо, за результатами балів від суддів і глядачів до фіналуНацвідборупройдуть по  троє учасників  з кожного півфіналу.

Члени журіНаціонального відбору-2018: Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов (TheManeken).

Ведучий:  СергійПритула.

Музичний продюсер Нацвідбору-2018:  Руслан Квінта.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>