Італійська журналістка отримала труси від гурту O.Torvald

Соліст гурту O.Torvald подарував спідню білизну журналістці з Італії

Під час прес-конференції італійська журналістка заявила, що не чула інформації щодо скандалу на італійському телебаченні. Нагадаємо, журналіст із Італії під час прямого ефіру заявив: “Так, Україна цього року приймає Євробачення, але наш Габбані потужніший за радянську ракету! Україна програла Крим – програє й Євробачення”, – заявив ведучий Енріке.

Почувши це, італійська журналістка пообіцяла учасникам гурту O.Torvald, що інформацію обов’язково перевірять, але перепросила за колегу зі своєї країни і заявила, що італійці поважають і люблять українців: “Я обіцяю, що ми перевіримо цю інформацію і перепрошую за такий інцидент. Насправді ми дуже дружелюбно налаштовані щодо участі у конкурсі!”.

Фронт-мен гурту O.Torvald – Женя Галич не втримався і зійшов зі сцени, щоб обійняти журналістку, та вручив їй презент від бенду – білизну із написом назви гурту.

Повідомляє Eurovision.ua

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>