В Україні вперше відбудеться Новорічний парад

Костюмовані паради є обов’язковим та неодмінним атрибутом святкування Нового року в багатьох країнах. Відтепер світовий формат яскравого дійства проходитиме і в Україні. Перший Borjomi New Year Parade відбудеться вже в цьому році — 23 грудня в центрі Києва, і долучитися до нього зможуть усі охочі. Святкову ходу підтримує місто та Департамент культури КМДА.

Borjomi New Year Parade

 За статистикою, Новий рік — свято №1 в Україні. Саме його вважають найулюбленішим 79% українців.

 «Як і сам Новий рік, Новорічнийпарад — з музикантами, новорічними персонажами, фантастичними тваринами та супергероями, стане справжнім символом свята, створить казкову новорічну атмосферу, об’єднає абсолютно різних людей, тому тема цьогорічної ходи «Святкують всі!», адже свято, щоб #боржомити, — говорить Оксана Панкіна, представник організаторів. — Ми щиро прагнемо, щоб Borjomi New Year Parade став новим трендом та очікуваною культурною подією для столиці, передвісником свята для тисяч українців та додатковим приводом відвідати Київ для багатьох туристів». 

 

Сьогодні новорічні паради проходять в десятках міст світу. Так, найбільший в Європі Лондонський новорічний парад збирає понад10 000 учасників та понад півмільйона туристів. Дефіле-парад у місті Квебек (Канада), який бере початок у далекому 1894 році, збирає близько мільйона гостей.Найвідоміший у світі парад проходить в Гонконзі, що присвячений Китайському Новому року і завжди супроводжується ходою з червоним драконом на чолі.

 

Долучитися до першого в Україні Новорічного парадуорганізатори запрошують усіх охочих. Для цього потрібно обрати один із запропонованих образів та зареєструватися за посиланням: goo.gl/1h1mhm.

 Серед усіх учасників масштабного заходу організатори проводять конкурс на найкращий костюм.Автора найяскравішого святкового вбрання очікує справжній новорічний подарунок — поїздка до сніжної, зимової, неповторної Грузії на двох!Тож, долучайтеся і, можливо, переможцем конкурсу станете саме ви!

 Більше інформації про подію на сторінці події у Facebook:goo.gl/VwSyuB.

 ЩО: Borjomi New Year Parade
ДЕ: початок святкової ходи від Оперного театру (вул. Володимирська 50) до Софійської площі. 
КОЛИ: 23 грудня 2018 року, з 12:00 до 14:00

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>