Новий кліп БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «Тону» – історія про почуття, що вбивають

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ презентували кліп на сингл «Тону» з нового альбому «5хвилин». Це – романтична та прониклива історія кохання, історія про неможливість бути без коханої людини. Маленьке кіно про любов, яке нікого не залишить байдужим. 

Безобмежень

Режисер кліпу – відомий український кліпмейкер Олег Борщевський, з яким у гурт працює вже не вперше.

Кліп Тону https://youtu.be/9F2JHLAa7-4

Олег Борщевський, режисер: «Ця історія про почуття, які вбивають. Про те, що складно бути поруч, але неможливо розлучитися. Про пристрасть, яка спалює зсередини.

На роль романтичної героїні була обрана чудова українська актриса Вікторія Карпінська (Токманенко). За художність відеоряду відповідав один з топових українських операторів Дмитро Перетрутов. Декораціями займалася команда художників на чолі з Віктором Бучковським».

Сергій Танчинець, фронтмен БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ: «Кліп знімав нам наш друг, з яким ми знімали, мені здається, це вже четверту відео-роботу. Його звуть Олег Борщевський. Було дуже цікаво працювати — дуже гарна локація, цікава романтична історія. Це класична історія про кохання, про взаємовідносини між чоловіком та жінкою — насправді вічна тема, яка завжди була, є і буде актуальною. Тема любові чоловіка та жінки, взаємовідносин, розбитих сердець, переживань через це — сліз, нервів, крику, поцілунків і всього-всього іншого, що пов’язує чоловіка та жінку.

Сама пісня Тону — це той випадок, коли пісня не автобіографічна. Це уявна історія, але складена з купи емоцій. Всі ми колись переживали такі відчуття і надзвичайно себе жаліли, коли нам було недобре, або надзвичайно раділи зустрічам з коханою людиною. Звісно, я також переживав колись такі відчуття, вони десь згадуються, та — пишуться такі тексти».

Вiкторiя Карпiнська — актриса театру та кіно, знімається в серіалах, кліпах і рекламі, грає в Молодому театрі і театрі Сузір’я — поділилась враженнями про зйомки: «Все пройшло відмінно! Сергій мені імпонує своєю мужністю — цього дуже не вистачає в українському шоу-бізнесі! Рада була роботі разом і бажаю групі БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ великих успіхів!»

Знімальний процес, як годинниковий механізм — залежить від численних деталей, які працюють єдино. Для роботи над кліпом зібралась команда професіоналів, які створили цілий світ, в якому живуть персонажі кліпу. 

Режисер — Олег Борщевський
Оператор — Дмитро Перетрутов
Декорації — команда художників під керівництвом Віктора Бучковського

Актори: Вiкторiя Карпiнська, Сергій Танчинець

Продюсер зйомок Дмитро Малічев

Монтаж Олексій Буцький
Грим  — Анастасія Сутягіна

Стиліст — Світлана Дзюбенко       

Саунд-продюсер – Артур Данієлян

Гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ закінчує першу частину туру на підтримку альбому «5хвилин» великим концертом в клубі Атлас 23 квітня. Позаду 16 концертів — аншлаги, сотні глядачів у кожному місті, навіть там, де гурт виступав вперше! Цього разу БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ  відвідали всі головні регіони України, але залишилось ще багато міст, де чекають прихильники і куди музиканти планують приїхати, тож, тур буде продовжено восени!  А попереду – фестивальний сезон!

Фото —  Лідія Кучер та Міха Хайкін.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>