НЕРЕАЛЬНИЙ BOOM ВІД VLADA K

Юна та яскрава співачка VLADA K презентує нову відеороботу на трек BOOM

Пісня BOOM з однойменного альбому стала візитною карткою співачки і отримала візуалізацію.

Режисером відеороботи виступив Олексій Кучеренко з яким вони вже співпрацювали.

Альбом співачки побудований на фольковій тематиці, що вдало поєднана з танцювальною музикою. Саме цю ідею було реалізовано в новому кліпі.

«У новій роботі Влади ми показали симбіоз двох культур: хіп-хоп та української етніки! Я завжди за креатив, щось нове, свіже, незвичайне і те, що викликає резонанс у людей після перегляду. Тепер українські народні танці ще більше будуть у тренді! Несемо українську культуру в маси! Від Івано-Франківська до Нью-Йорка!» — ділиться режисер відеороботи Олексій Кучеренко

BOOM

Яскраві образи, традиційні костюми влучно поєднані з сучасними вишиванками. Поєднання минулого і сучасності можна побачити і в обраних локаціях. Колоритний сільський стайл Національного музею народної архітектури та побуту «Пирогово», вуличне графіті та архітектурні форми нових будівель. У новому кліпі співачки також був задіяний танцювальний народний колектив «Терен»

VLADA K — це нове покоління української музики, що береже нашу історичну ідентичність.

«Мені завжди подобались українські національні мотиви але я намагаюсь поєднати їх з сучасною музикою. Наша відеоробота саме така. Впевнена, що нам з режисером вдалося поєднати минуле та сучасне, і головне, зробити це цікаво» — розповідає співачка.

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>