“Не потрібно бути суперменом, щоб рятувати життя”. БЛАГОДІЙНИЙ ОНЛАЙН КОНЦЕРТ

31 травня 2022 року о 18:30 Громадська організація “Жіночий ветеранський рух” організовує благодійний онлайн концерт аби зібрати кошти на закупівлю 1000 турнікетів для зупинки кровотечі після поранення.  1 квиток = 1 турнікет.

“Більшість смертей на полі бою відбуваються з причини критичної крововтрати. Та їх можна уникнути, якщо вчасно зупинити кров. І найкращий інструмент для цього – турнікет. На сьогодні це просто мастхев в аптечці кожного бійця та парамедика. Та, на жаль, не у всіх він є, а якщо і є, то не завжди якісний. І це велика проблема. Тому ми поставили собі за ціль це виправити. Ми розуміємо, що за три місяці люди вже втомилися від війни і звичайні методи франдрайзингу не діють так як раніше. Відтак  ми вирішили не просто просити в українців аби нам скинули гроші на карту, а організувати благодійний онлайн концерт. Для нас це перший досвід, тому щиро дякуємо за підтримку всім українським музикантам та стендап комікам, які долучилися до концерту на благодійній основі” – Катерина Приймак, заступниця голови            ГО  “Жіночий ветеранський рух”.

 

Участь у заході візьмуть: БезОбмежень, OY Sound System, Фіолет, Ukiez, Саша Чемеров. Також у планах виступи стендап коміків: Єгор Славуцький, Євген Лещенко, Богдан Письменко.

Придбати квитки можна на сайті concert.ua за посиланням:

https://concert.ua/uk/event/ne-potribno-buti-supermenom-shob-rjatuvati-zhittja

Вартість квитка (благодійний внесок) – 500 гривень

Всі кошти підуть на закупівлю турнікетів, для фронту.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>