Національний проєкт «Ukrainian  Song Project/Українська пісня» дає потужний старт молодим виконавцям

Національний проєкт «Ukrainian  Song Project/Українська пісня»  дає потужний старт молодим виконавцям

“Українська пісня”, яка щороку збирає багатотисячну аудиторію  на стадіоні “Арена Львів” і перед екранами телевізорів, традиційно виступає майданчиком для підтримки і розвитку молодих та перспективних українських артистів.

Закарпатський поп-фолк гурт АНЦЯ з Мукачева здобув перемогу у п’ятому ювілейному пректі “Ukrainian  Song Project/Українська пісня” минулого року. Незвичні колоритні образи дівчаток гурту та яскрава епатажна пісня “Дримба” підкорили журі й не залишили байдужими глядачів. 

Mash & Kornel

Головним призом для переможців “Ukrainian  Song Project/Українська пісня”  стало продюсування та запис пісні на FOXXSTUDIOS Вадима Лисиці і зйомка кліпу від проекту “Української пісні”.

Проєкт “Українська пісня” разом з відомим режисером Ярославом Савчаком відзняли відео кліп для переможця проекту гурту АНЦЯ.

Відеробота на дуету пісню гурту “Поляна”, яку вони виконали разом із членом журі “Ukrainian  Song Project/Українська пісня”,  українським співаком, телеведучим і телепродюсером Gena Viter.

Український шоубіз отримав унікальну колаборацію, де поєдналися закарпатські поп-фолк мотиви та реп. 

Сюжет побудовано у вигляді діалогу двох світів: жіночого та чоловічого, сучасного та народної етніки. АНЦЯ намагається переманити Gena Viter до народних українських витоків. І їм це вдається. 

Mash & Kornel

Це справжній виклик та сміливий експеримент для сучасної української музики. Дует виконавців звучить дуже гармонійно, хоча вони і працюють в різних жанрах. До пісні було інтегровано народнопісенний образ «буйного Вітра», який співзвучний прізвищу співака — Gena Viter.

“Для нашого гурту — це як несподівана, легка і блискавична п’єса на три дії. Спочатку ми перемагаємо на конкурсі “Українська пісня”, знайомимося з Геною як членом журі. Далі відбувається коротка комунікація щодо співпраці, вибору та запису пісні. І ось ми вже на сцені палацу Україна презентуємо її у дуеті поряд з багатьма зірками шоу-бізнесу. Інакше як казкою це не назвеш. Кліп — це новий рівень для нас! Також хочемо подякувати за підтримку конкурсу “Ukrainian song project”, на якому ми і познайомилися з Генадієм”, — коментує Ірина Янцо, співавтор та учасниця гурту АНЦЯ. 

Режисером кліпу виступив Ярослав Савчак.  

Прем’єра пісні відбулася на всіх топових телеканалах України. 

Нагадаємо, що продаж квитків на “Ukrainian  Song Project/Українська пісня 2022” триває. Більше того, всі бажаючі можуть скористатися сертифікатом “єПідтримка” та витратити свою тисячу гривень від держави за вакцинацію, придбавши квиток на концерт за найкращою ціною. 

“Українська пісня-2022” пройде 14 серпня на стадіоні “Арена Львів”. 

Квитки на подію можна придбати онлайн: 

https://lviv.kontramarka.ua/uk/ukrainska-pisna-45882.html

 

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>