Наталія Могилевська звернулася до кумира дитинства – Патрісії Каас: «Для мене велика честь!»

Днями шанувальниками української зірки Наталії Могилевської було помічено, що її крайній виступ для ЗСУ, опублікований в Instagram, сподобався легенді французького шоу-бізнесу Патрісії Каас. 

Співачка прокоментувала відео та підписалася на сторінку Наталії Могилевської. (https://www.instagram.com/p/Ce6gfQPt7LO/?igshid=ZmYzMmJlODA%3D)

«Це дуже приємно, що нас та нашу музику впізнає увесь світ! Ще з дитинства я обожнюю Патрісію Каас,  вона – справжній кумир! Я навіть намагалася вчитися співати, як вона. Для мене велика честь бути подругою для такої зірки!», – комментує Наталія Могилевська. 

Нагадаємо, що від самого початку повномасштабного російського вторгнення українська співачка  залишалась у Києві. 

«Народні артистки повинні бути з народом»,— відповідає виконавиця на запитання про необхідність виїзду й небезпеку обстрілів.

Як у людини творчої, у Наталії від всього пережитого, побаченого і почутого, народилася драматургія, яка і стала основою музичної вистави під назвою «Я вдома». Прем’єра відбудеться 28 червня по 5 липня 2022 року в Національному театрі ім. Лесі Українки. 

«Ця вистава виткана з реальних подій цієї війни, з мого життя, пережитих емоцій. Вірші та пісні, які народжувалися під час переїздів, концертів та зустрічей з військовими, пораненими та людьми, які постраждали від окупації. Інколи, сьогодні нам всім потрібно мати змогу дати волю своїм емоціям, визволити себе від гнету почуттів, які дуже тиснуть. Повинно бути  місце, де ми можемо поплакати, поговорити та почути того, хто тебе розуміє. Дати волю ненависті, болю,коханню та ніжності, яких теж на війні багато», – коментує Могилевська.

 

Автором сценарію та режисером моноспекталя виступила Наталія Могилевська. В виставі співачка буде виконувати пісні  зі свого  репертуару,  а також вірші, написані Юрієм Рибчинським. Постановник та пластика – Ольга Семьошкина, продюсер моноспектакля – Нонна Кондрашова.

Придбати квитки можно вже зараз: 

https://kontramarka.ua/ru/natalia-mogilevska-56999.html

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>