Найдрайвовіше про кохання

15 лютого всі гості Pochayna Event Hall мали можливість запалити своє серце на вечірці PRITYAZHENIE!

KADNAY

День закоханих – це звісно формально лише один день  на рік. Але це ще один привід сказати про почуття. Зробити приємність  коханим. Вчорашній вечір був саме такою приємністю.

Дуже емоційна, простора локація, цікаві фотозони, смачні  напої – все створювало  інтимну і водночас неперевершену атмосферність.

Було очевидно, що кохання панувало скрізь. І не лише тому, що свято ще не відійшло,а тому  всі  ми хочемо відчувати та знати, що дива бувають. Бо, кохання – це диво!

Звісно, без музики та танців цей вечір не відбувся б. Справжню бурю почуттів та емоцій  викликали хлопці з гурту KADNAY.

Той  запал,який вони принесли,точно не відпустить довго. Шикарна DJ NANA просто вразила майстерністю та правильною жіночою манерністю. Весела кавер-група HEATWEAVERS, діджеї DJ LEX та DJ PASHKOFF – зробили цей  нетипово теплий зимовий вечір,ще більш крутим,навіть сонячним.

Будемо продовжувати. Скоро весна, а  значить – багато приводів зустрічатись!

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>