MONATIK став думками Голови у новому мультику “Чарівна країна”

Мультиартист став запрошеною зіркою на озвучування мультфільму українського виробництва. 
Відомий український артист MONATIK озвучив одного з персонажів мультфільму українського виробництва “Чарівна країна”. Мультиартист став думками Велетенської Голови у мультфільмі.
Як зізнається сам MONATIK, вжитися у роль персонажа, який є його повною протилежністю – було досить цікаво:

MONATIK

“Для мене особисто, дуже цікаво було втілити саме ту роль, яка є повністю протилежністю мені самому. Голова, яку я озвучував, є один з найнеймовірніших мешканців Чарівної Країни. Старий й буркотливий, схильний до застуд, через сидячий спосіб життя. Він не любить живе спілкування, віддає перевагу зомбованим чи померлим співрозмовникам. Я же, навпаки, є прихильником активного образу життя і не можу довго всидіти на одному місці. І найважливіше для мене – це живе спілкування з людьми. А нові експерименти завжди являються певним викликом і я з цікавістю підійшов до цієї задачі”. 

У компанії з MONATIK мультфільм підтримали відомі українські медійні персони, серед яких гурт “Время і Стекло”, Сергій Притула, Юрій Горбунов, Маша Єфросиніна, Олександр Усик, Василь Вірастюк та інші.

Нагадаємо, що MONATIK з аншлагом відіграв 2 концерти у Одессі, а також у Вінниці! І вже менше ніж за тиждень відправляється у свої гастролі Америкою та Канадою, де відбудеться 7 концертів!
Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>