Молодіжний канал MEGOGO LIVE на час карантину запустив зіркове онлайн-шоу «Stay Home Show»

Канал молодіжної альтернативної української музики MEGOGO LIVE запустив онлайн-шоу «Stay Home Show» на час карантину.

Ведучий шоу Женя Галич, лідер гурту O.Torvald та продюсер каналу MEGOGO LIVE, проводитиме live-зустрічі з українськими артистами. Шоу виходитиме щодня по буднях о 20:00 на каналі MEGOGO LIVE.

 MEGOGO LIVE

Спершу формат шоу не виходив за рамки мережі Instagram, але численна кількість глядачів переконала команду каналу переформатувати live-зустрічі в окрему програму. До того ж, як і раніше, шоу можна буде подивитися і на YouTube-каналі MEGOGO LIVE, і в офіційній групі в Instagram. Першими гостями трансляцій були такі відомі виконавці: Alyona Alyona, Alina Pash, гурт KADNAY, учасниця гурту YUKO Юля Юріна, співак і саундпродюсер Артем Пивоваров. 

 Сьогоднішнім гостем «Stay Home Show» стане Сергій Танчинець, фронмен гурту «Без обмежень». Імена наступних зірок команда MEGOGO LIVE повідомлятиме щодня у своїх соцмережах.

 «Ми продовжуємо робити все, аби українцям було комфортно залишатись вдома і не доводилось нудьгувати. Разом із артистами, будемо показувати та розповідати, як проходить карантин, в домашній атмосфері говоритимемо про творчість, плани, згадуватимемо круті моменти із гастрольного життя та навіть співатимемо пісень»– розповідає Женя Галич, продюсер MEGOGO LIVE і фронтмен гурту O.Torvald.

 

Нагадаємо, MEGOGO LIVE – перший і єдиний в своєму роді розважальний проект про українську молодіжну культуру, створений медіасервісом MEGOGO. Канал стрімко розвиває проекти власного виробництва, серед яких вже набули популярності: «Я знаю 3 слова», «Поясни за трек», «Янг Блад Test» та інші.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>