MISS IRIS представляє чуттєву, проникливу пісню «Може бути так»

MISS IRIS презентувала пісню, яка стане гімном всіх закоханих в життя, в своїх других половинок, в прості життєві моменти.

Життя наше наповнене не завжди білими фарбами, а може бути так, що доля повернеться зовсім по-іншому.

Зі слів MISS IRIS: “Спочатку я навіть не здогадувалася що все вийде так, адже пісня дуже довго готувалася до свого виходу і була написана з простих слів та значень , та ось вона перетворилась в щось , що не промовити словами. Однозначно, вона більше ніж про кохання, вірніше , як кохання до життя , в житті може бути все і ми не знаємо , як до нас повернеться воно. Найголовніше , щоб поряд завжди була близька людина , яка протягне тобі руку в будь – який момент твого життя. Пісня може бути як про кохання, так і про сім’ю, дружбу, віру близьких, і звичайно ж кохання до життя”.


“Може бути так”, пісня яка в собі поєднала ті відчуття, почуття, через які ми завжди проходимо в своєму житті, але головне , щоб були ті люди, які будуть просто « Поряд».

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>