MELOVIN стане спеціальним гостем туру «Hello» группы Антитіла (фото, видео)

Гурт Антитіла незабаром вирушає у стадіонний тур «Hello» містами України. Перший концерт відбудеться вже 25 травня на «Арена Львів».

MELOVIN

Антитіла приготували багато сюрпризів для прихильників і одним з них став зірковий гість туру. Гурт тримав інтригу, і сьогодні на офіційних сторінках назвав ім’я артиста. Спеціальним музичним гостем на всіх концертах туру «Hello» стане MELOVIN.

Фронтмен гурту Тарас Тополя: «Чому MELOVIN? Тому що він самостійний, яскравий і безперечно талановитий артист зі своїм характером у музиці і у стилі. У нас багато схожого. Тож не запізнюйтеся на стадіони, і почуйте цього непересічного артиста наживо!».

«Пропозиція гурту Антитіла про співпрацю була неочікуваною для мене, але я, недовго думаючи, дав згоду. Заочно я давно знайомий з Тарасом, стежив за творчістю його колективу і радів їх досягненням. У хлопців дуже чесна музика, це підкупає. Багато разів чув схвальні висловлювання на мою адресу, він відчутно підтримував мене, коли я представляв Україну на «Євробаченні».

Чого я чекаю від туру? Чекаю, що якомога, більше музикантів у нашій країні об’єднаються і будуть допомагати один одному, ми з Антитілами зробимо це, вийшовши на одну сцену»- прокоментував MELOVIN.

Стадіонний тур «Hello», у підтримку шостого однойменного альбому, стане найвидовищнішим і наймасштабнішим туром в історії гурту Антитіла — і справа не лише у розмірах майданчиків. Спеціально для концертів, які відбудуться в рамках туру готується live-шоу, сценографія та відеоряд, який буде транслюватися на великих екранах, які розташовані на унікальній сцені розміром з п‘ятиповерховий будинок. Сцена спроектована і створена спеціально для туру «Hello».І звичайно, глядачів як завжди, чекатиме якісний живий звук та розширена музична програма.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>