Визначний день українського кіно: світова прем’єра фільму «Межа» у Чехії

Сьогодні у Карлових Варах відбудеться світова прем’єра українсько-словацького фільму «Межа»! 

На одному з найпрестижніших європейських кінофестивалів, що вже у 52-й раз відбудеться у Чехії, буде показаний кримінальний трилер режисера Петра Беб’яка «Межа».

Фільм-копродукція України і Словаччини увійшов до основної конкурсної програми, і разом зі стрічками відомих світових кінорежисерів побореться за головний приз фестивалю.

Підтримає фільм у Чехії українська урядова делегація на чолі з віце-прем’єр-міністром України Павлом Розенком та міністром культури Євгеном Нищуком. До них приєднаються голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко, Директор Фонду Янковського Ігор Янковський, актори фільму Римма Зюбіна, Олександр Піскунов та продюсер кінострічки  Андрій Єрмак.

Нагадаємо, що «Межа» – це перша в історії, українсько-словацька копродукція, кримінальний трилер словацького режисера Петра Беб’яка, який поклав в основу фільму реальну гостросюжетну історію, що відбулася на словацько-українському прикордонні у 2007 році, на межі вступу Словаччини до Шенгенської зони.

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>