В Лос-Анджелесі відбувся перед-оскарівський скрінінг фільму «Межа»

В рамках оскарівської промо-кампанії фільму «Межа» в США відбувся перший скрінінг українсько-словацької стрічки, а також зустріч з Головою ООН. 

Члени оскарівського комітету вже мали можливість переглянути «Межу», що є дуже важливим кроком для подальшого обрання фільму до шорт-листу кінопремії.
Одразу після скрінінгу вже в Нью-Йорку відбулась зустріч продюсерського складу українсько-словацького фільму  «Межа» з Головою 72-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН – Мирославом Лайчаком.

Мирослав Лайчак відзначив роботу українсько-словацької команди та виразив свою подяку продюсерській групі фільму на своїй офіційній сторінці в Facebook:
«Контрабанда та торгівля людьми є жахливими кримінальними злочинами. На жаль, вони всюдисущі і регіон центральної Європи не є винятком. Продюсери фільму «Межа» підійшли до своєї роботи дуже скурпульозно й таким чином показали сутність прикордонного злочину. Я розповідаю про цей проект та проводжу паралель з діяльністю ООН. Адже фільм акцентує увагу на захисті та допомозі постраждалим від людської жорстокості. І нашими зусиллями має бути завершення таких злочинів».

Нагадаємо, що 10 листопада стартує всеукраїнський промо-тур українсько-словацького фільму «Межа», який відвідає 6 українських міст. А з 16 листопада стрічку можна буде побачити у всіх кінотеатрах України. 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>