«MANDRAGORA»: новий сингл від MOLFAR

«MANDRAGORA»: новий сингл від MOLFAR

У світ вийшов новий сингл українського співака MOLFAR під назвою «MANDRAGORA». Це вже четвертий реліз молодого музиканта.

MANDRAGORA

«MANDRAGORA це пісня, яка написана на основі древнього грецького міфу про Селену та Ендіміона. Богиня місяця Селена зустріла в горах пастуха Ендіміона і полюбила його з першого погляду. Щоночі вона приходила до нього разом із місячним сяйвом на вершину гори, тільки там вони могли бачитись завдяки чарам мандрагори, які й до сих пір кличуть в гори закохані пари» – розповідає MOLFAR.

MANDRAGORA

Над новим релізом MOLFAR співпрацював разом із відомим музикатном та саунд-продюсером Романом Череновим, більш відомим як MORPHOM. «MANDRAGORA» – перша спільна робота музикантів.

«Над треком ми працювали разом із крутим саунд-продюсером MORPHOM. Завдяки його цікавим ідеям додалось круте звучання живих сопілок в треку і можна сміливо сказати, що ми започаткували український етно-треп. Мені дуже сподобалась така співпраця і MOLFAR зазвучав по новому. Під час роботи над треком, ми хотіли додати магічності у вокалі та аранжуванні, аби підкреслити історію і передати правильну емоцію, думаю, у нас це вийшло» – повідомив співак.

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>