Максим Товкач влаштував гарячі танці

Молодий український співак Максим Товкач з’явився на українській сцені не так давно. Хоч в арсеналі артиста вже декілька сольних концертів, сьогодні він презентує свою першу відео роботу.

Кліп на пісню “Я буду твоїм” поверне нас у спогади про літо. І хоч за віком уже прохолодно, на екрані буде справжня спека. Запальні танці, яскраві побачення і найкрасивіші місця Туреччини.
Не обійшлося і без пригод, при зйомці в каньйоні артист ледве втримався на ногах, але все обійшлось. І як каже сам Максим, важливо, що ми зробили гарну картинку, а всі дрібниці нехай залишаються поза кадром.

“Пісню “Я буду твоїм” я написав в машині. Дякуючи своїй подрузі, прийшов на думку рядок “Ти будеш, будеш моя”, а далі якось рядок за рядком. Взагалі машина для мене місце творчості, більшість пісень я написав в дорозі. Швидкість, краса навкруги і дорога, саме вони мене надихають. І цей кліп як раз про натхнення і про справжнє кохання, яке ти можеш зустріти в будь-який момент” – ділиться співак.

Режисером кліпу став Юрій Алексеєнко відомий своїми роботами для гурту “Антитіла”, Ренати Штіфель, Вахтанга, Brandon Stone і ін.

“Максим, дивовижний артист з харизмою, і з піснею, написаною особисто – завжди виходить хороший результат, адже тоді це хороша колаборація внутрішньої гармонії на майданчику в усьому. Один з небагатьох на ринку співаків, які впевнено почувають себе і на сцені, і перед камерою, і в житті. Робота проходила на повному позитиві на кожній локації, що однозначно давало настрій всій знімальній команді. Особливо круто було сказати «стоп, знято» на Казі Каньйон. Дивовижна локація високо в горах, на якій просто хотілося стояти і мовчки дивитися навколо з захватом і абсолютною гармонією всередині. Дуже приємне співробітництво з Максимом. Він артист з великим майбутнім” – поділився після зйомок режиссер.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>