Любов і Португалія: романтичне відео від рок-гурту E.K.A

Українські рокери запрем’єрили яскравий кліп, який відзняли в неймовірній Португалії ще до початку повномасштабного вторгнення росії. Прем’єра відбулась в день народження фронтвумен гурту Каті Бойко.

 

«Ти любиш мене» — другий сингл з альбому, роботою над яким гурт займається зараз у час, вільний від благодійних концертів.

 

— Кохання завжди дарує крила і віру в завтрашній день. У сьогоденних реаліях, коли країна перебуває у стані війни, нас рятує почуття любові. І тільки через любов до своєї країни, до рідних і близьких ми здобудемо довгоочікуваний мир, – впевнена фронтвумен гурту Е.К.А. Катя Бойко.

 

Кліп на пісню «Ти любиш мене» був створений у Португалії популярним українським кліпмейкером Владом Разіховським (відомий за співпрацею з гуртом “Без обмежень”, Іриною Білик, Наталею Могилевською, Олександром Пономарьовим та іншими).

 

Відео знімали у туристичному містечку Сінтра на березі Атлантичного океану. Зйомки проходили у вересні минулого року.

 

— В Португалії я була вперше, нам довелось брати машину в аренду, в перший день ми просто подорожували містами, шукаючи гарні локації для зйомки кліпу. Я закохалась в Португалію з першого погляду, — згадує фронтвумен гурту. — Сам знімальний процес тривав три дні, а через погані погодні умови зйомки переносили — біля океану дув дуже сильний і холодний вітер,який не дозволяв підняти дрон в небо. Але я дуже щаслива від результату, який вийшов у нашої команди.

 

Прем’єра кліпу відбулась в день народження вокалістки Каті Бойко..

— Обожнюю святкувати День Народження на сцені чи просто в цей день прем’єрити пісні! — зізнається вокалістка. — Це так хвилююче — поєднувати дві щасливих події.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>