LOOKINICH стверджує що серце більше — «Не болить»!

«Це не просто черговий трек – «Не болить» представляє собою танцювальний маніфест вільних сердець, відкритих для нових  емоцій» — розповідає сам автор та виконавець Святослав Лукинич (більш відомий, як LOOKINICH).

LOOKINICH

Амбіційний музикант LOOKINICH вирішив починати новий рік із сюрпризів для своїх прихильників. Нова пісня «Не болить» лунає майже на всіх рейтингових радіостанціях та кожного дня поповнює списки найпопулярніших інтернет-чартів.

Трек зацікавив не лише фанів співака. Співпрацю по «Не болить» запропонував один з найкращих гастролюючих діджеїв України – DJ SHNAPS.

На сьогодні, він – лідер топових музичних порталів та чартів, хітмейкер та талановитий український реміксер вітчизняних та іноземних виконавців. Коли в одній творчій площині зустрічаються 2 неймовірно яскраві та харизматичні людини – треба чекати музичний БУМ. Їх тандем створив колаборацію, яка дала миттєвий фідбек і трек «Не болить» стрімко увірвався на танцювальні, клубні та фм-простори.

iTunes: https://itunes.apple.com/album/id1447804681

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>