ЛІРИКО-ДРАМАТИЧНИЙ ДЕБЮТ ВІД СПІВАЧКИ AMI

Вона молода і талановита, її шлях — це боротьба за життя, а її сила і віра — це приклад для багатьох. Співачка AMI презентує дебютну лірико-драматичну пісню «Пробач мені».

Пісня «Пробач мені» — це особиста історія пронизана біллю та вибаченнями.

«Я пройшла занадто важкий шлях, боролась з хворобою, яка знищувала мене зсередини, боролась з самотністю і зрадою, я начебто повільно рухалась у прірву, але життя подарувало мені шанс. Коли я почула пісню «Пробач мені» яку написав для мене Андрій Осадчук я вперше зрозуміла як завинила перед собою. Я зрадила ту маленьку дівчинку всередині себе і ця пісня стала моєю сповіддю і мої пробаченням. Я впевнена, що вона відгукнеться в серцях багатьох людей» — ділиться AMI.

«Пробач мені» написав український автор Андрій Осадчук, відомий своєю співпрацею з багатьма топ зірками.

«Музика рятувала мене в найважчі моменти мого життя і зараз я хочу поділитися нею з слухачем. Мені є що розповісти. І сьогоднішня прем’єра це лише початок великого шляху, я це точно знаю» — розповідає AMI.

Пісня «Пробач мені» вже доступна на всіх стрімінгових платформах.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>